Mājas > Jaunumi > Saturs

Gaismas stars fotoelektriskajā Covid-19

Oct 16, 2020

Vārds" covid-19" mums nav svešs. No pagājušā gada līdz šim gadam Pasaules Veselības organizācija to uzskaitīja kā visaugstāko&līmeni; starptautiskas bažas izraisījušas sabiedrības veselības ārkārtas situācijas" infekcijas slimību ārkārtas reaģēšanas mehānismā. Covid-19 tieši ietekmē visas dzīves jomas, Fangpusuns uzskata, ka&tiešā ietekme; covid-19" fotogalvaniskās rūpniecības nozarē ir maz, bet fotoelementu nozare iededz gaismas staru" covid-19" ;.

图片6

Saules enerģija ir visintensīvākais darbs, lēts un viegli izmantojams atjaunojamās tehnoloģijas, kam šajā ziņā var būt nozīmīga loma." Paņemiet dabu un izmantojiet to dabai" ;. Cilvēks un daba harmoniski pastāv līdzās, kas notiek arī fotoelementu nozarē.

Nesen fangpusunas ģenerālmenedžeris un tehniskais inženieris devās uz Tjandzjinu. Pēc ierašanās Tjaņdziņā testa testā Tianjin xiangshengtong medicīnas laboratorijā ievietojām mūsu produktu sērijas XTM tīrā sinusa viļņu invertoru. Ārstēšana ir ļoti stingra attiecībā uz enerģijas patēriņu, un tai nepieciešama stabila barošanas avota garantija. Šajā testā Xtenderseries XTM strāvas tehnoloģijas tīrais sinusa viļņu invertors ir PCR paplašināšana. Zenith nodrošina 24 stundu nepārtrauktu barošanu. UPS barošana ir fangpusun' s Xtenderseries XTM saules invertora galvenā funkcija. UPS barošanas avots nodrošina stabilu, drošu un uzticamu strāvas aizsardzību precīzai medicīniskai iekārtai vai medicīniskai pārbaudei. Šis produkts ir arī&tests; covid-19". Fangpusun ir devis ieguldījumu fotoelementu nozarē un sabiedrībā.

图片7

Nebaidoties no epidēmijas, ir gaisma, ir cerība. Tajā pašā laikā ar spēcīgu produkta veiktspēju un pieprasījumu pēc invertoriem dažādās ēkās un ainās, fangpusun labi pārdod gan mājās, gan ārzemēs ar savām produkta priekšrocībām un nodrošina profesionālākus enerģijas risinājumus visām dzīves jomām.