Mājas > Jaunumi > Saturs

Starpība starp PWM un MPPT saules kontrolieri

Oct 16, 2020

Ārpus tīkla fotoelementu sistēmāsaules lādiņa kontrolierisir neaizstājams, lai aizsargātu akumulatora pārslodzi un pārmērīgu izlādi un pagarinātu akumulatora darbības laiku. Pēc vairāku gadu attīstības tehnoloģijaPWM uzlādes kontrolierisir bijis ļoti nobriedis. Bet mēs noskaidrojām, ka faktiski pēc fotoelektriskās elektrostacijas darbības enerģijas ražošana bieži ir zemāka par sākotnējo projektēto vērtību, kas ne tikai rada sistēmas izšķērdēšanu.

图片1

Fangpusun MPPT kontrolierisir laba izvēle, MPPT ir maksimālā jaudas punkta izsekošana, reālā laika saules paneļa sprieguma uzraudzība un visaugstākās sprieguma un strāvas vērtības izsekošana, izmantojot visaugstākās elektriskās enerģijas izvadi, sistēma ar visaugstāko efektivitāti akumulatora uzlādēšanai .

图片2

Saules paneļa izejas spriegumam jābūt lielākam par akumulatora spriegumu. Ja saules paneļa spriegums ir mazāks par akumulatora spriegumu, izejas strāva būs tuvu 0.

图片3

PWM saules uzlādes kontrolierinododiet saules bateriju enerģiju, iestatot parametrus (vai ar pastāvīgu spriegumu vai pastāvīgu strāvu), kas nemainīsies atbilstoši apkārtējās vides izmaiņām. No vienas puses, ir viegli panākt, lai akumulators vienmēr būtu nepietiekami uzlādēts, no otras puses, ja ir labs laiks, tas nevar pilnībā izmantot saules enerģijas paneli, kā rezultātā rodas atkritumi.