Mājas > Jaunumi > Saturs

Izdzēsiet problēmu, atstājiet kvalitāti

Oct 20, 2020

Pateicoties bez piesārņojuma, īsa būvniecības perioda un nobriedušas rūpnieciskās ķēdes priekšrocībām, fotoelementu spēkstacija ir bijusi pirmā izvēle atjaunojamās enerģijas attīstīšanai daudzās valstīs. Kā saules invertora un kontroliera ražotājs Wenzhou Xihe Electric Co., Ltd. uzskata, ka atšķirībā no nobriedušās tradicionālās enerģijas fotoelementu nozare vēl nav skārusi" inovāciju griesti" ;.

图片1


Skatoties nākotnē, 2020. gads būs tuvu beigām, un fotoelementu nozare un pat globālais enerģijas pieprasījums saskaras ar daudziem neskaidriem faktoriem, piemēram,&populārā tendence quot; covid-19" ;, kovovīdu kontroles un kontroles laiks 19, ekonomikas atveseļošanās forma un ātrums pēc covid-19 popularitātes izbalēšanas. Saskaņā ar 2020. gada datiem pasaules enerģijas pieprasījums samazinās. Neskatoties uz to, ka epidēmija var ļoti ietekmēt enerģētikas sistēmu, tā dod arī labu iespēju enerģētikas nozarei paātrināties uz spēcīgāku un ilgtspējīgāku ceļu.

Fotoelektriskās rūpniecības tirgū produktu kvalitātes līmenis ir nevienmērīgs. Kā Fangpusun izceļas no konkurences? Kvalitāte ir kritiska. Mūsu produkti tiek pakļauti stingrai ilgtermiņa uzticamības pārbaudei un vides pielāgošanās pārbaudei.

Jābūt" temperatūras" produktā: mums ir saules bateriju lādētāja kontrolieris, kas piemērots dažādiem scenārijiem. Saules bateriju lādētāja kontrolieris darbojas ātri, profesionālāk apstrādā bojājumus, tam ir drošāka drošība un augstāka efektivitāte. Protams, fangpusuns, kuram ir desmit gadi' pieredze saules enerģijā, ir bijusi inovācija invertora modernizācijai. Piemēram, jaunā stila Xtender seriesXTM& Jaunās sērijas XTHpower tehnoloģijas sinusoidālo invertoru var realizēt arvien sarežģītākas funkcijas, ilgs kalpošanas laiks un liels informācijas apjoms. Tas var realizēt invertora darbības statusu, izejas jaudu, bojājuma veidu, pilnas jaudas moduļa dizainu, drošu un uzticamu.

图片2

Inovācijas fotoelementu nozarē nekad nav apstājušās: tās inovācijas turpinās samazināt saules enerģijas izmaksas un palielināt tās izplatības līmeni.