Mājas > Jaunumi > Saturs

Jauni FLEXmax MPPT saules kontrolieru saimes dalībnieki

Sep 17, 2020

Fangpusun FLEXmax MPPT sērija 60AMP un 80Amp vienmēr ir mūsu karstie pārdošanas produkti Saules lādiņu kontrolieru priekšmetos. Pēdējo piecu gadu laikā ar TOP kvalitāte pārsniedz lielāko daļu saules kontrolieru tirgū, palīdziet mūsu klientiem uzvarēt daudz tirgū un saņēmuši lielu daļu pozitīvo atsauksmju.

FLEXmax MPPT 60 (12/24/48 / 60V, 60A)

FLEXmax MPPT 80 (12/24/48 / 60V, 80A)

MATE 2

RTS (tālvadības temperatūras sensors)

Tikpat daudz kā klienti vēlas, Fangpusun Power System Communication HUB 4, HUB 10 nāks šī gada novembrī, tas' Jaunu produktu jaunumi jau iepriekš, pamanīs atkal, kad sāksim pārdot.

Savienojiet ar Accessaries Mate 2 un HUB vienībām, tā var parādīt un pārvaldīt jebkuru 4 FLEXmax MPPT sērijas uzlādes kontrolieru kombināciju. (HUB 10 ļauj MATE kontrolēt līdz pat 10 FLEXmax MPPT sērijas uzlādes kontrolieriem)


HUB piekļuvējs nozīmē, ka tagad to var savienot ar maksimāli 10 vienībām FLEXmax MPPT 80 un tas var darboties ar maksimālo 75 kW PV enerģijai. Tas nozīmē, ka tagad tas būs jaudīgāks un uzticamāks jūsu sistēmas lietošanai, kad izmantojat FLEXmax MPPT kontrolierus.

Arī tagad Zilās sērijas MPPT, D sērijas MPPT saules kontrolieri un mūsu 5 gadu garantijas Xtender sērijas invertori (1,5 kW - 21 kW) joprojām ir ļoti populāri tirgū.

Sazinieties ar mums, jebkurš pieprasījums vai produktu pieprasījums ir laipni gaidīts jebkurā laikā!

Padariet dzīvi labāku ------ Fangpusun